סיוד גגות

סיוד גגות


ישנן 2 סיבות עיקריות בגינן עולה הצורך בשירות של סיוד גגות: הסיבה הראשונה היא לצורך בידוד הגג, והסיבה השנייה היא בכדי ליצור שכבת הגנה על גבי שכבת איטום הגג – לדוגמא, נהוג להשתמש בשירות של סיוד גגות, לאחר זיפות הגג – כאשר הסיוד אמור להגן על שכבת הזפת ולמנוע מצבים של התקלפות ושחיקה של אותה השכבה.
בכוחו של שירות סיוד גגות להפחית באופן משמעותי את מידת החום אשר נצברת על גבי גג הבניין. 
סיוד גגות אמור להתבצע בצורה מקצועית ואיכותית, תוך שימוש בחומרים איכותיים, אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן – מהסיבה הזאת, נהוג להוסיף לסיד, חומר אקרילי ייחודי אשר יסייע בחיזוק התשתית של הגג.
בכדי שסיוד הגגות יהיה אפקטיבי ויחזיק מעמד לאורך זמן, נהוג לא להסתפק בשכבה אחת אלא במספר שכבות – אשר יחדיו יעניקו הגנה מרבית הן מפני נזקי השמש של עונת הקיץ, והן מפני הגשמים והרטיבות המאפיינים את עונת החורף. 

מדוע חשוב לבצע סיוד גגות?


השמש היוקדת והחמה המאפיינת את הקיץ הישראלי, עלולה לגרום לנזקים רבים כמו: פיצוצים שונים בשכבת הבידוד של הגג ונזקים אחרים. 
סיוד גגות ימנע מהנזקים הללו לקרות, ובנוסף על כך, גם יסייע בבידוד תרמי של הבית – הבית יהיה נעים יותר לשהייה גם בימים החמים ביותר של הקיץ. 
כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות אשר טמונות בסיוד גגות, חשוב להקפיד על קבלת שירות מקצועי, איכותי ויסודי מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. 


הכתובת הנכונה לסיוד גגות


בכדי ששירות סיוד גגות יהיה אפקטיבי ואיכותי, יש לעשות שימוש בחומרי הלבנה איכותיים – דוגמת חומרים אקריליים מסוגים שונים, אשר ידועים בזכות עמידותם הגבוהה מפני נזקי הגשמים. 
חברתנו מקפידה לעשות שימוש אך ורק בחומרי ההלבנה האיכותיים ביותר בשוק, כאשר יחד עם הניסיון והרמה המקצועית הבלתי מתפשרת, מתאפשר לנו להעניק את שירות סיוד הגגות האיכותי והמקצועי ביותר אותו ניתן לקבל. 
אנו מקפידים לבצע את כל שלבי סיוג הגג בצורה המקצועית והיסודית ביותר, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, אשר ישמרו לאורך זמן. 
לצד המקצועיות והאיכות, חברתנו שמה דגש גם על נושא השירות, וכל לקוחותינו נהנים משיתוף ושיקוף בכל שלבי העבודה, ומזמינות גבוהה לכל נושא או שאלה.
אז אם גם אתם מעוניינים בשירותי סיוד גגות ולא רוצים להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר אותו תוכלו לקבל, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "אלירז איטום גגות".

קרא/י בנוסף:
קרא/י בנוסף:
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון