יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות 

​​​​​​​

יריעות ביטומניות מהוות כשיטה היעילה והפופולארית ביותר לאיטום הגג.
הסיבה לכך טמונה ביתרונות הרבים של יריעות ביטומניות לעומת אמצעי איטום אחרים ובין היתר: עמידותן הגבוהה מפני השמש היוקדת והחום המאפיינים את הקיץ הישראלי, כמו גם, מפני הגשמים, הרטיבות והרוחות העזות של החורף – כמו כן, יריעות ביטומניות אף נחשבות לעמידות מפני נזקים פוטנציאליים מסוגים אחרים דוגמת פגיעות מכניות.
יריעות ביטומניות מחזיקות מעמד לאורך תקופת זמן ארוכה, והן אינן דורשת תחזוקה – כך שאם האיטום בוצע בצורה מקצועית ואיכותית, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים בידיעה שהאיטום הגג עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
עוד בטרם אנו ניגשים למלאכת האיטום ביריעות ביטומניות, אנו מקפידים לנקות את הגג באופן יסודי. לאחר מכן, אנו פותחים את המרזבים, ומורחים על גבי הגג פריימר (שכבת ייסוד המהווה כחומר מקשר). לאחר שהחומר מתייבש, אנו נגשים לעבודת האיטום בפועל, הכוללת שימוש במבער על מנת להחלים את היריעות זו לזו. לאחר סיום העבודה, מתבצעות בדיקות של איכות ההלחמה, כמו גם של האיטום עצמו, אשר ייעודן לוודא שכל שלב בתהליך התבצע כהלכה.

למה דווקא יריעות ביטומניות


איטום מקצועי ואיכותי באמצעות יריעות ביטומניות, יאפשר לכם רוגע ושלווה בידיעה שנזקים כמו רטיבות, דליפות ודומיהם, לא יהוו את נחלתכם.
איטום באמצעות יריעות ביטומניות אינו מצריך כאמור, תחזוקה או מריחת סיד או חומר הלבנה על הגג – היריעות עצמן מספקות הגנה מלאה לאורך תקופת זמן ארוכה.
כמובן, בעת קבלת שירות של יריעות ביטומניות, אסור להתפשר על פחות מהשירות המקצועי ביותר.

​​​​​​​

לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר


בכדי ליהנות מכל התועלות הרבות של יריעות ביטומניות, חשוב לא להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר אותו תוכלו לקבל, וחברתנו מהווה את הכתובת הנכונה למטרה.
מעבר למקצועיות בלתי מתפשרת, לניסיון, ולהקפדה על עבודת איטום יסודית והתאמה אישית לסוג הגג, חברתנו דואגת לעבוד אך ורק עם יריעות ביטומניות באיכות גבוהה, עם תו התקן המחמיר ביותר.
מעבר למקצועיות ולאיכות, חרטנו על דגלנו גם את נושא של שירות הלקוחות, וכחלק מכך, אנו מקפידים לשתף את לקוחותינו בכל שלבי העבודה, להיות זמינים וקשובים לכל שאלה ובקשה, וכמובן, לעמוד בלוחות הזמנים הנקבעים מבעוד מועד.
לאחר סיום העבודה, אנו מקפידים לבצע בדיקות אשר יבטיחו שכל שלב בתהליך האיטום בוצע על הצד הטוב ביותר.
אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאיטום גגות מקצועי ואיכותי באמצעות יריעות ביטומניות אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "אלירז איטום גגות".


קרא/י בנוסף:
קרא/י בנוסף:
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון