זיפות גגות

זיפות גגות


בכדי למנוע חדירה של מים דרך הגג אל תוך המבנה, נהוג לעשות שימוש בחומרי איטום ייעודיים מסוגים שונים.  מי שתר אחר שיטת איטום שהיא גם פופולארית, גם יעילה וגם כרוכה בעלות שאיננה גבוהה (בהשוואה לשיטות איטום אחרות), ימצא את שיטת איטום הגג באמצעות זפת – זיפות גגות, כשיטה יעילה, אשר תספק מענה על מלוא דרישותיו וצרכיו.
זיפות גגות הוא שירות אותו מומלץ להזמין אחת לכמה שנים – בטרם תחילתה של עונת החורף הגשומה.
חברתנו מציעה שירות של זיפות גגות, אשר מתבצע בצורה מקצועית ואיכותית, וכולל מספר שלבים ובין היתר: ניקוי הגג באופן יסודי, מריחת חומר יסוד מקשר (חומר אשר מסייע לזפת להיצמד בצורה איכותית אל הגג).  השלב הבא, יהיה שלב זיפות הגג – תוך התאמה לסוג הגג, למצבו ולדרישותיו הפרטניות של המזמין.
השלב האחרון בהליך של זיפות גגות, יהיה מריחת שכבת הלבנה. מריחת השכבה מתבצעת לאחר ייבוש מוחלט של הזפת, כאשר ייעודה של שכבה זה הוא מניעת קליטת החום של הזפת השחורה

חשיבותו של זיפות גגות


.זיפות גגות המתבצע אחת לכמה שנים, בצורה מקצועית ואיכותית, יגן בצורה אופטימאלית על המבנה מפני נזקי הרטיבות אליהם אנו חשופים בעונת החורף
.זיפות גגות נחשב לשירות שאינו יקר, ויחד עם זאת, בכוחו למנוע הוצאות כספיות גדולות, הטמונות בתיקונים שונים אשר עלולים לנבוע כתוצאה מנזקי הגשמים
.כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות הטמונים בזיפות גגות, חשוב לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר אותו ניתן לקבל


למה דווקא אנחנו?


זיפות גגות הוא שירות אשר אמור לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כאשר זיפות אשר מתבצע בצורה שאינה איכותית, עלול לגרור רטיבות ונזקים אשר תיקונם יהיה כרוך בעלויות כספיות גבוהות – וזאת מבלי להזכיר את עוגמת הנפש אשר עלולה להיגרם כתוצאה מכך.
לכן, אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון והבנה מעמיקה בתחום זיפות הגגות, חברתנו תהווה ככתובת הנכונה ביותר עבור למטרה.
אנו מקפידים לבצע את עבודת הזיפות, על כל שלביה, בצורה איכותית ותוך התאמה מושלמת לסוג ולמצב של הגג, כמו לדרישות ולצרכים הפרטניים של המזמין.
אנו עושים שימוש אך ורק בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר - מה שיבטיח לכם הגנה מיטבית מפני רטיבות, גשמים ונזקי החורף השונים האחרים.
אז אם אתם זקוקים לשירות איטום גגות מקצועי ואיכותי, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "אלירז איטום גגות" ונשמח להשיב על שאלות ולמסור לכם פרטים נוספים.

קרא/י בנוסף:
קרא/י בנוסף:
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון