אודות החברה

אודות החברה

​​​​​​​

"אלירז איטום" הינה חברה עם ניסיון מקצועי של מעל 15 שנה בתחום האיטום.
בזכות צוות עובדים מנוסה ומקצועי, והקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, כל לקוחות החברה נהנים רמת עבודה ברמה הגבוהה ביותר.

החברה מציעה קשת רחבה של שירותים בפריסה ארצית ותחת קורת גג אחת, ובין היתר: יריעות ביטונמיות, זיפות גגות, סיוד גגות, תיקון גגות ועבודות איטום נוספות.

החברה מקפידה שכל שירות אשר מוצע על ידה, יעמוד בסטנדרטים בלתי מתפשרים, וזאת תוך דגש על כל אחד משלבי העבודה – החל מהשלבים הראשוניים של הבנת דרישות הלקוחות, ובדיקה מקיפה של הגג או השטח בו מתבצעת העבודה, דרך עבודת האיטום עצמה, ועד לשלב הסופי הכולל בדיקה מדוקדקת של העבודה שנעשה, על מנת לוודא את איכותה.

לצד מקצועיות ואיכות, החברה חרטה על דגלה גם את נושא השירות, וכחלק מכך, כל לקוחותיה נהנים מזמינות גבוהה, שיתוף ושיקוף בכל שלבי העבודה, ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

בחברת "אלירז איטום" מקפידים לא לשקוט על השמרים ולהתעדכן בטכנולוגיות ובשיטות האיטום העולמיות החדשניות ביותר, מה שמאפשר לחברה להיות מוצבת בשורה הראשונה של חברות האיטום בארץ.

אודות מייסד החברה
חברת "אלירז איטום" הוקמה על ידי אלירז, דור שלישי למשפחה של קבלני איטום, אשר גילה עניין ואהבה לתחום האיטום כבר בהיותו ילד.
כבר בתחילת דרכו המקצועית, זכה אלירז להתלוות לאביו ולקחת חלק בפרויקטים גדולים ומורכבים בתחום, עבור חברות וגופים מובילים – ביניהם: "יפאורה תבורי" מפעל המשקאות המיתולוגי.
הניסיון והידע הרב בתחום אותו צבר עם השנים, הובילו את אלירז שהינו בעל תעודה של אוטם מוסמך מטעם מכללת בילדינג ומערכות סיסטם, להקים את החברה, זאת מתוך מטרה להמשיך לצמוח, לחדש ולהתחדש, ולהציע ללקוחות את שירותי האיטום האיכותיים והמתקדמים ביותר אותם הם יכולים לקבל.
אלירז גייס לטובת העניין צוות מקצועי המונה עשרות עובדים, כולם בעלי הסמכה מתאימה וניסיון של שנים רבות בענף האיטום.
השילוב בין חדשנות, מקצועיות ואיכות, מאפשר לחברת "אלירז איטום" לבצע כיום בצורה יעילה, מקצועית ואיכותית, עבודות איטום בכל סדרי הגודל, עבור כל המגזרים, בסטנדרטים גבוהים ותוך מתן מענה מושלם על מלוא הדרישות והצרכים.


אודות החברה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון